SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Salt- och pepparkar 15275332
nr 1527 5332
Salt- och pepparkar
+ senapskanna. 3 delar, silver, Birmingham. Med blå glasinsatser. Höjd: 3-4,5 cm. Nettovikt: 36g (exklusive blå iläggsskål)
Kondition: bucklor, en glasinstas med kantnagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:28:00
13/3 17:49:54
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.